Merve BEĞEN

Proje Yöneticisi

Marmara Üniversitesi İngilizce Sosyoloji Bölümü’nde lisansını tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince insan kaynakları yönetimi, uygulamalı mülakat teknikleri alanında çeşitli programlara katılmıştır. Kariyerine insan kaynakları danışmanlık şirketlerinde işe alım uzmanı olarak başlamış; başta hızlı tüketim, enerji, teknoloji, lojistik sektörlerinde çok sayıda proje yönetimi deneyimi edinmiştir. Evrim Kuran Danışmanlık bünyesinde proje yöneticiliğini sürdüren Merve Beğen; bankacılık, sigortacılık, enerji, hızlı tüketim, ilaç, otomotiv, perakende, teknoloji gibi çeşitli sektörlerde pek çok ulusal ve global markanın işveren markası ve tersine mentorluk danışmanlığı projelerinde rol almaktadır.

Pınar ÖZDEMİR

Araştırma Uzmanı

Balıkesir Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde lisansını tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince aile değişimi, kentsel dönüşüm, belediye memnuniyeti, kadınların sivil toplum ve devlet dairelerindeki yerine yönelik araştırmalarda yer aldı. Çalışma hayatına araştırma şirketinde analiz ve raporlama yöneticisi olarak başlayan Pınar Özdemir; müşteri-üye memnuniyeti araştırmaları, tanınmış marka araştırmaları, sosyal sorumluluk projeleri, çalışan memnuniyeti araştırmaları, gölge müşteri araştırmaları, siyasi araştırmalar ve çeşitli akademik projelerde rol aldı. Evrim Kuran Danışmanlık bünyesinde proje uzmanlığı görevini sürdüren Pınar Özdemir çeşitli sektörlerde gerçekleştirilen işveren markası ve tersine mentorluk projelerinde yer almaktadır.

Serkan KALENDER

Proje Uzmanı

Serkan Kalender, Özyeğin Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldu. Öğrenim hayatı boyunca önde gelen finans şirketlerinin insan kaynakları, kariyer yönetimi ve işe alım departmanlarında staj yaparak işveren markası ve organizasyonel kültür konularına ilgi duymaya başladı. Serkan, çeşitli endüstriler ve ülkelerde gerçekleştirilen kuşak ve organizasyonel kültür araştırmaları ile işveren markası projelerinde görev almaktadır. Psikolojik sermaye, organizasyonel psikoloji, yetenek kazanımı, gençlik politikaları, iş yaşamında kuşaklar, çalışan deneyimi tasarımı konularında danışmanlık veren akredite işveren markası profesyonelidir.

Gülhane KIVANÇ

Operasyon Yöneticisi

İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde lisans eğitimini ve Endüstri İlişkileri ve İnsan Kaynakları Bölümü’nde lisansüstü eğitimini tamamladı. Üniversite öğrenimi esnasında özellikle kurum kültürü ve toplumların sosyo-ekonomik ve demografik özelliklerini kapsayan araştırmalarda yer aldı. Çalışma hayatına tekstil sektöründe başlayan Gülhane Kıvanç sırasıyla ambalaj, denetim ve danışmanlık alanlarında kariyerini sürdürdü; kalite yönetimi, üretim, planlama, uluslararası ilişkiler, insan kaynakları gibi fonksiyonlar üstlendi. Kıvanç, Evrim Kuran’ın kişisel asistanlığının yanı sıra, Evrim Kuran Danışmanlık’ın tüm operasyonel süreçlerinden sorumludur.