People Make The Brand 2017’ye geri sayıyoruz!

24 Nov 2017
09:30-17:00
Fairmont Quasar Istanbul

People Make The Brand 2017’ye geri sayıyoruz!

Beşinci People Make the Brand Konferansı, daha önceki yıllarda olduğu gibi işveren markası alanındaki gelişmeleri ve trendleri, yerli ve global pek çok işveren markasının stratejik yaklaşımlarını seyircilerine sunmaya devam edecek.

Bu sene Harvard Business Review Genel Yayın Yönetmeni Serdar Turan’ın Master of Ceremony olacağı konferansımızın açılışını Dinamo Danışmanlık Kurucu Ortağı Evrim Kuran, yeni nesil çalışan deneyimine dair paylaşacağı yepyeni içgörülerle yapacak. Garanti Bankası, Vodafone, Luxottica ve Borusan Holding’in üst düzey yöneticilerinin işveren markası yolculuklarını ve bu yolculukta edindikleri eşsiz deneyimleri aktaracakları konferansta, işveren markası alanında dünyanın en etkili stratejistlerinden olan Richard Mosley geleceğin işveren markasını şekillendiren trendleri ve araçları aktarırken, dünyanın en önemli gençlik araştırması şirketi olan Universum Global Danışma Kurulu Başkanı Claudia Tattanelli geleceğin işgücünün içgörülerini ve potansiyel işverenlerden beklentilerini aktaracak.

İnsana dair çalışan herkese sunacağı bir deneyim olan People Make the Brand, 24 Kasım 2017’de Fairmont Quasar’da. Detaylı bilgi için www.peoplemakethebrand.com’u takip ediniz.